טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

אודותינו

מי אנחנו?

חברת סטיקי-פרינט מתמחה בפתרונות דפוס דיגיטלי מתקדם ומציעה מגוון רחב של שירותי הדפסה דיגיטלית בשיטות מתקדמות על חומרי גלם בטיב הגבוה ביותר, תוך הקפדה על קבלת מוצר מוגמר מושלם, באיכות הדפסה ללא פשרות.

בין מוצרינו המובילים ניתן למנות מדבקות קיר לעיצוב קירות משרד או בית, מדבקות ויניל לעיצוב חלונות ראווה, מדבקות מיתוג לרכבים ומדבקות מעוצבות בחיתוך צורני ובהדפסת צבע מלאהבכל גודל וצורה. אנו מתמחים בהדפסה על מדבקות מכל סוג: מדבקות וויניל, PVC, מדבקות שקופות, מדבקות חלביות, מדבקות רשת, ומדבקת התזת חול, בעיצוב ייחודי או בחירה ממאגר איורים רחב.

ייחודה של סטיקי הוא במתן פתרון כולל ומקיף במקום אחד. אנחנו ה"בית" של הדפוס הדיגיטלי, בו תוכלו לבנות את המיתוג העסקי, לערוך את הקיט שיווקי, להיערך לתערוכות וכנסים ולהפיק מוצרי פרסום ודפוס; אנו נעצב ונפיק עבורכם מתקני תצוגה, רולאפים, שילוט, מוצרי פרסום, מוצרי קד"מ, ברושורים ופרוספקטים, פוסטרים והדפסות ענק ובד בבד נוכל לבצע עבורכם פרויקטים מורכבים של עיצוב קירות משרד, הקמת מערכות תצוגה או מיתוג רכבים. אצלנו תזכו לליווי מקצועי, יחס אישי ושירות מקצועי, משלבהעיצוב הגרפי, דרך ההפקה ועד לקבלת המוצר והתקנתו בשטח.

סטיקי -פרינט שמה לה לדגל את רמת השירות הגבוהה, האיכות והמקצוענות, וכל מוצר היוצא מהחברה עובר ביקורת קפדנית על ידינו. צוות הגרפיקאים, המעצבים ואנשי המקצוע שעובדים אתנו עומד תמיד לרשותכם ומספק מענה לכל שלבי הביצוע והתכנון. אנחנו מחויבים לשירות הוגן, מהיר ומקצועי, ללא פשרות באיכות ובגימור.  

מניסיוננו המקצועי נוכל להעיד כי לקוחות מרוצים הם המדד להצלחה. אנו מזמינים אתכם להתנסות בשירותינו ולהצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים, שצמחו אתנו להצלחה עסקית.

אם אתם יכולים לדמיין את זה, אנחנו יכולים לעצב, להדפיס ולהדביק את זה!

שלכם,

צוות סטיקי-פרינט