טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

דפוס דיגיטלי

מה בין דיגיטציה ללמינציה? - מוצרי דפוס דיגיטלי שכל עסק חייב

בין אם אתם טכנופובים או דיגיטליים, אמנותיים או פרגמטיים, ערכת מיתוג בסיסית היא פריט חיוני ליצירת רושם מקצועי על הלקוחות. כל בעל מקצוע שמכבד עצמו, חייב שיהיה באמתחתו כרטיס ביקור, וכל עסק, משרד או ארגון, ימצא שימוש בעזרי שיווק כמו פולדרים, פליירים, פרוספקטים וברושורים.

בזכות טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי ניתן כיום לעצב, לתכנן ולהדפיס בלחיצת כפתור מבחר של מוצרים למיתוג העסק, על מגוון רחב של חומרים ופורמטים: הדפסה ישירה על שקף, על קאפה, על פרספקס, על PVC, הדפסה על מדבקה, על בד שמשונית ועוד. ההדפסה הדיגיטלית פתחה חזית חדשה בעולם הדפוס, ומציעה הדפסה עמידה יותר, מהירה יותר ובעלת איכות גרפית גבוהה במיוחד בפורמטים שלא התאפשרו בשיטות הדפוס הישנות.

חברת סטיקי מספקת פתרונות דפוס דיגיטלי מתקדמים, המשלבים טכניקות חדשניות והדפסה דיגיטלית על מגוון רחב של מוצרים, החל מכרטיסי ביקור, פולדרים וברושורים וכלה בהדפסות ענק על קירות, חלונות ראווה ושלטי חוצות. באמצעות הדפוס הדיגיטלימתאפשרת הדפסת כמות באיכות גבוהה, מותאמת אישית, ובמחירים נוחים.

אחד ממוצרי המיתוג הבסיסיים ביותר הם כרטיסי הביקור. אנחנו בסטיקי מקפידים על הפרטים הקטנים, על האיכות ועל הגימור. אם זה פינות עגולות, או חיתוך צורני, או כרטיס מנייר ממוחזר או פרגמנט חלבי - כל רעיון יצירתי וכל דרישה מיוחדת נענים על ידי הצוות הגרפי שלנו וזוכים להדפסה איכותית והפקה מקצועית. בנוסף, ניתן להדפיס על חומרים מיוחדים (כגון: לוח מחיק), ובחיתוכי שטנץ מיוחדים, כמו גם הדפסה על מדבקות נייר, סטיקרים וגלויות.

לסטיקי התמחות מיוחדת בהדפסה על מדבקות, הניתנות לשילוב במגוון רחב של מוצרי דפוס דיגיטלי: מדבקות תווית למוצרים, מדבקות לדיסקים, מדבקות לוגו מותאמות אישית, מדבקות מיתוג לרכב, סטיקרים, ואף מדבקות מעוצבות לקירות.