טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

מדבקות מיתוג

סטיק-סטאק-סטיקי: מדבקות כאמצעי מיתוג לעסק

הכל התחיל ממדבקה. כשהדפוס הדיגיטלי הביא עמו מגוון אפשרויות חדשות, המאפשרות להדפיס על חומרים כמו ויניל, PVC או שקף, גילינו את הפוטנציאל המדהים בהדפסה על מדבקות: מדבקות הן כחומר ביד היוצר - הן גמישות ופלקסביליות, ניתן לחתוך אותן בכל צורה, לעצב אותן בכל דוגמא, וחשוב מכל, להסיר אותן ולהחליפן בכל שעה. חומר הגלם זול יחסית ומאפשר בתהליך פשוט להפיק עיצובים מרהיבים לכיסוי קירות, דלתות, חלונות וחלונות ראווה. וכך נולד הרעיון להקים את סטיקי.

כיום חברת סטיקי מובילה בתחום הדפסת מדבקות מעוצבות, עם מוצרים כמו מדבקות קיר בעיצוב אישי, מדבקות וויניל בחיתוך צורני ומדבקות לרכבים. אנחנו מתמחים בהדפסה איכותית על מדבקות מכל סוג וצורה ומספקים גם שירותי עיצוב וגרפיקה בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים, אדריכלים, משרדי פרסום והפקה. אנו מתמחים בעבודה מקצועית גם בחיתוכים מורכבים ומדידות. לשירותכם צוות מדביקים מקצועי להדבקת מדבקות לרכבים. נוכל לסייע לכם לתכנן עיצובים דקורטיביים לקירות המשרד. לעצב את חלונות הראווה, או למתג את רכבי החברה.

המדבקה הנפוצה ביותר היא מדבקת וויניל, אותה ניתן בקלות לעצב בכל צורה וגודל על ידי חיתוכים מיוחדים, כמו חיתוך צורני או חיתוך אותיות. ניתן להדפיס עליה את כל קשת הצבעים, כולל זהב וכסף מטאלי, וליצור מעברי צבעים וגוונים כך שהאפשרויות הן בלתי מוגבלות ליצירת העיצוב המבוקש. מלבד מדבקות ויניל, מתמחה סטיקי בהדפסה מדבקות שקופות, מדבקה לזכוכית, מדבקות חלביות, מדבקות התזת חול ומדבקות PVC. שיטת ההדפסה שלנו מקנה למוצר עמידות בתנאי חוץ כולל קרינת שמש ישירה, או רטיבות ולחות.

השימוש במדבקות מתאים למגוון סוגי מוצרי מיתוג ופרסום: הדפסת לוגו חברה לרכב, הדפסת אותיות לשילוט חלונות ראווה, הדפסת מדבקות חלביות לכיסוי קירות או חלונות שקופים במשרד, וכן הלבשת קירות המשרד במדבקות קיר מעוצבות. אנו מבצעים פרויקטים מורכבים בגימור ובאיכות גבוהים במיוחד. ממגוון המדבקות שעיצבנו והדפסנו ניתן לראות ברחבי הארץ על חלונות ראווה, קירות משרדים, גני ילדים, מסעדות, מלונות ובתי קפה.