טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

מוצרי פרסום וקידום מכירות

זה הזמן להתקד"ם - מוצרי פרסום וקידום מכירות

חגים, מועדים או אירועים מתוכננים הם הזדמנות מצוינת להקדיש תשומת לב קטנה, הן לעובדים והן ללקוחות. ומה אהוב יותר מאשר לקבל מתנות או שי קטן? עם טכניקות ההדפסה הדיגיטלית ומגוון החומרים הזמינים - כל מתנה, שי או מוצר יכול להפוך לאמצעי מיתוג וככלי לקידום מכירות של העסק.

מוצרים לקידום מכירות הם גם כלי מכירתי מצויין בכנסים, בתערוכות ובהשקות. מוצרי הקד"מ המחולקים באירועים אלו, המכונים גם Give Away , לא פעם מהווים אטרקציה שתופסת את תשומת ליבם של המשתתפים והופכים לשיחת היום של האירוע. המתנה הממותגת הופכת לסמל סטטוס ולאייטם של יחסי ציבור, שמזכה אתכם בפרסום חינם. כך גם מוצרי שי מקוריים וייחודיים ללקוחות מקנים לכם יתרון שיווקי ומשמרים אתכם בתודעת הלקוחות.

בסטיקי תוכלו למצוא היצע רחב של מוצרי קידום מכירות ומוצרי פרסום, המתאימים לכל אירוע, ולכל תקציב. מוצרי הקד"מ שלנו נבחרו תוך מחשבה רבה ושימת דגש על איכות ההדפסה והגימור. מבין מוצרי קד"מ הנפוצים: חולצה מודפסת עם לוגו החברה, הדפסת תמונה על חולצות, הדפסה על כובעים, הדפסה על ספלים וכוסות, לוח שנה מעוצב, עט עם לוגו, אביזרים למשרד או קד,ים מתוכננים הם הזדמנות מצוייים.מדת דלפק עצמאית או כחלק ממערכת תצוגה של ביתן. לגשת לדוכן, אלא הלוגיסטיקה מתנות מנהלים ועוד.