טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

מתקני תצוגה וחבילות לתערוכה

שולחן ערוך - חבילות לתערוכות וכנסים

בעידן בו כל נייר ופריט הופך לוירטואלי - הצורך המוחשי לגעת, לראות ולחוש על ידי מישוש לעיתים נשכח. לכן למרות כל החידושים והשינויים, אחד מערוצי השיווק שלא נס ליחם הוא התצוגות והתערוכות.

מתקני תצוגה לתערוכות מגיעים בווריאציות שונות, המאפשרות לקחת חלל נתון ולעשות בו שימוש יצירתי, אם זה עיצוב מערכות תצוגה או קיר תצוגה בודד, ואם זה הפקה מורכבת של ביתן מעוצב. בסטיקי תוכלו למצוא מגוון מוצרים מקצועיים להקמה ותכנון של מערכות תצוגה לתערוכות או כנסים, המותאמים לכל תקציב. אנו מספקים פתרונות של מתקני תצוגה לתערוכות, ביניהם מתקני הרול-אפ, עמדות ומיצגי פופ-אפ, מתקני מולטי קיוב, דוכנים וסטנדים. למתקני פרסום אלו יתרונות נוספים: הם מאפשרים התארגנות מהירה ופשוטה לכל תערוכה, ואינם כרוכים בעלויות גבוהות של שינוע והרכבה.

מתקני תצוגה מסוג רול אפים הם פתרון מצוין לא רק בתערוכות, אלא גם עבור חנויות, עסקים קטנים, משרדים ואף מסעדות ומלונות. מתקני הרול אפ נפוצים ביותר בשימוש בכנסים, בתערוכות, בקניונים, בכניסה לעסקים, כגב ביתן וכבאנרים נגללים מעוצבים לכל מטרה שיווקית. איכות ההדפסה ושיטת הלמינציה מאפשרת הצבתם גם בתנאי חוץ, ובכל מקום בו נמצאים כמויות גדולות של קהל. כמו כן, הם מגיעים ארוזים במתקני נשיאה ולכן קל לשאתם ממקום למקום.

כאשר השטח המוקצה בתערוכה או ביריד מוגבל, אנו ממליצים לבחון כפתרון מוצלח ויעיל סטנדים לתערוכות או דלפקי מכירות. הם יותר קומפקטיים, עשויים מחומרים נוחים וקלים לנשיאה ויכולים לשמש באירועים מכירתיים רבים. הסטנדים לתצוגה מגיעים במגוון גדלים ומגוון חומרים וניתן להתאימם לכל צורך: כדלפק מכירות, כדלפקי מידע או כנקודות מכירה.

בסטיקי תוכלו למצוא חבילות המשלבות את מתקני התצוגה בתוספת האביזרים הנחוצים ביותר, וכן שירות מקצועי של ייעוץ ועיצוב, וכל זאת על מנת לסייע לכם למקסם את ההזדמנות ולהפיק את המרב משטח התצוגה העומד לרשותכם.