טלפון: 03-6743060

כתובתינו: העמל 58
קרית אריה, פתח תקוה

שעות פתיחה: א-ה 8:30-18:00

דוא"ל: sales@sticky.co.il

שילוט משרדי ושלטי חוץ

תן כיוון לביזנס שלך - שילוט לעסק ולמשרד

יש כאלו שאוהבים את זה גדול, גרנדיוזי, ענק ויש כאלה שמעדיפים מינימליסטי וקטן; יש כאלה שרוצים מנצנץ, דולק, מהבהב ויש כאלה שרוצים שקוף, חרוט ומעודן. לא משנה איך אתם מעדיפים או על מה אתם מפנטזים בשלטים שלכם, בסטיקי נתאים לכם פתרונות דפוס ושילוט שיענה על כל הצרכים הרצונות שלכם.

עם מעוף ויצירתיות ניתן כיום להפוך כל שילוט פנים ושילוט חוץ לאמנות אמיתית. שיטות הדפוס הדיגיטלי הביאו עמן היצע של אפשרויות להדפסת שילוט: שלטי בד, שלטים בהדבקה על פח, שלטי פרספקס, זכוכית, חלונות ראווה ואף הדפסות פוסטר ענקיות שאינן נופלות באיכותן מהדפסת דף בספר.

בסטיקי תוכלו למצוא פתרונות מקצועיים ויצירתיים לכל סוג של שילוט: שלטים לעסק, שילוט למשרד, שלטי חוצות, שלטי הכוונה, שילוט בגדול: פוסטרים, והדפסות ענק לצד שילוט בקטן: שלטים למדפים או לתלייה על דלת. אנו מדפיסים שלטים על מגוון גדול של חומרים: שלטי זכוכית, פרספקס, פלסטיק, PVC, שמשונית, קנווס, עץ קאפה או בד. מלבד שירותי הדפסה איכותיים בפורמט רחב על כלל סוגי השלטים, אנו מתמחים גם בטכניקות של חיתוך ממוחשב של אותיות תלת מימד וסמלים (חיתוך CNC), חיתוך צורני על פי צורות ומידות מותאמים וכן חריתה.

בהדפסות בפורמט רחב ניתן גם להפיק שילוט לתערוכות, כנסים ואירועים מיוחדים: הדפסה על דגלים, שלטי באנר תלויים או הדפסה על מדבקות פי.וי.סי וציפוי קירות תצוגה גדולים.
אנו בסטיקי נלווה אתכם בכל פרויקט שילוט, ונעמיד לרשותכם שירותי עיצוב וגרפיקה, וכן שירותי התקנות והדבקות בכל מקום נדרש.